MIRI

Už od úplného batolete mě maminka vedla ke sportu. Jsem odchovaná v Sokole a jsem hrdá na to, že jsem Sokol, protože mi do života dal opravdu mnoho. V Sokole jsem se věnovala převážně (kromě asi dalších sto aktivit) gymnastice, cvičení na nářadí, společných choreografiím, teamgymu. Od 15let jsem začala pomáhat také s vedením hodin a od 16 let jsem se stala cvičitelem IV.třídy, později i III.třídy. V Sokole jsme také získali spoustu ocenění.. K tyči jsem se dostala na vysoké škole v Olomouci, a začínala jsem tedy ve studiu Apokalips Olomouc . Potom jsem se vrátila zpět do Valmezu a nebylo kam chodit, nejdříve jsem si pořídila tyč domů a začala trénovat sama, učit se nové věci, byla jsem na tyči pořád. Chyběli mi společné tréninky a tak jsem se rozhodla otevřít studio ve Valmezu a díky tomu jak skvělé zázemí máme v Sokolovně to šlo samo. Absolvovala jsem spousty workshopů na tyči např.s Olgou Trifonovou, Phoenix Kazree a se spoustou holek z česka. Taky školení specializované na závěsnou akrobacii, školení na D-Yogi fly a D-Yogi fly gravid. Studio je pro mě velký koníček i když momentálně trošku v pozadí, protože větším koníčkem jsou pro mě mé dvě malinké děti. Nejsme jen místo, kde se přijdete odreagovat a udělat něco pro své tělo, ale především pro svou duši.


NELA

S pole dance jsem se setkala náhodou při studiu VŠ a brala jej jako doplněk ke sportovnímu lezení, ale brzy se z něj stala priorita číslo 1. Od té doby jsem ušla kus cesty a nadále se snažím posouvat a vzdělávat na různých školeních a workshopech v ČR i v zahraničí. Jsem certifikovanou lektorkou pole dance a kromě něj vyučuji exotic, stretching a mobilitu. Snažím se klást důraz na správnou techniku a neopomínat ani kompenzační cvičení. Nejraději mám spinovou tyč a exotic a baví mě rozmanitost pohybů a kombinací. Pole dance pro mě není jen sport, ale hlavně umění. Ráda trénuji a připravuji holky (a už i kluky!) na soutěže a miluji tvořit choreografie, zejména ty artové. Pole dance je pro mě radost. Nabíjí mě předávat ženskou energii a posouvat své i vaše hranice. Na lekcích se Vám budu snažit předat to nejlepší, co můžu a mým cílem bude, abyste si hodinu opravdu užili! :)

EVČA S.

S pole dance jsem začala v roce okolo roku 2011 a s aerial hoop nedlouho poté. Na pole dance i kruzích mě nejvíce baví výuka začátečníků, kde lze vidět největší pokroky, ale přirostla mi k srdci i trenérská práce, vymýšlení choreografií a doprovázení holek na soutěže. Pokud neskotačím ve studiu, nebo pokud nesekýruji někoho, jak skotačí ve studiu, rozšiřuji si vzdělání v našich krásných sportech. Mám pole rekvalifikaci, stretching pro aerial sporty, ale také jsem absolvovala spousty školení ohledně pravidel jednotlivých soutěží. Jelikož nemám žádný volný čas, nemám v podstatě jiné koníčky.

EVČA A.

Pohyb mě provází již od dětství, kdy jsem se závodně věnovala gymnastice. Díky kamarádce jsem objevila pole dance a vzhledem k tomu, že kombinuje gymnastiku, posilování, tanec a stretching v jedno, zamilovala jsem si jej od první chvíle. Od roku 2022 působím jako lektorka pole dance v M-studiu a snažím se nadále vzdělávat. V roce 2023 jsem absolvovala školení stretchingu pro aerial sporty a od roku 2024 jsem certifikovanou lektorkou pole dance.

LUCKA

Pole dance se věnuji už přes osm let. Zúčastnila jsem se spousty soutěží a třikrát jsem se kvalifikovala na mistrovství světa. Začátky byly těžké jelikož jsem nikdy před tím nedělala gymnastika ani balet ale naštěstí jsem si k pole dance cestu našla. V M-studiu učím už nějaký ten rok a považuji to zde za svůj pole home. Největší radost mám když vidím že kurzistky mé lekce baví a posouvají díky nim své pole dance skills.

BARČA

Ahoj já sem Barča a pole dance se věnuju už od roku 2017. Tudíž v M-studiu jsem začínala už jako malá juniorka. Od té doby moje láska k tomuto sportu jen roste. Později jsem se začala věnovat také Aerialhoop, ve kterém se převážně věnuji doubles, v této kategorii jsme s mojí parťačkou jsme již získaly pár medailí. Mimo jiné také momentálně vystupuju pro Brněnský kabaret Cabaret des Péches.

 

ÁĎA

Ahoj! Jmenuji se Adéla a studuji čtvrtým rokem na šestiletém gymnáziu ve Valašském Meziříčí. Pole dance se věnuji už osm let. Během této doby jsem se stala mistryní a vícemistryní České republiky a několikrát jsem byla nominována na mistrovství světa, kde je mým nejlepším výsledkem páté místo.

Kromě pole dance se věnuji i aerial hoop, ve kterém jsem získala několik medailí a dokonce i nominace na mistrovství světa. Mým velkým snem je stát na stupních vítězů na mistrovství světa v obou disciplínách. Jelikož jsem nezmar, loni jsem se zúčastnila se svým pejskem Akimkem mistrovství světa v agility v Anglii, odkud jsme si odvezli zlatou medaili a stali jsme se mistry světa v družstvech.