Časté dotazy

1. Co si na hodinu s sebou vzít a co si obléct?

Na lekce pro začátečníky doporučujeme kraťásky a top či tričko. Ideální je mít na sobě sportovní podprsenku (čím více holé kůže tím lépe). Na rozcvičku je dobré na sebe přehodit tričko, popřípadě legíny (tepláky), na flexi hodinu potom vždy dlouhé nohavice, abychom udrželi zahřáté svaly v teple a pěkně jsme se protáhli. Dále je dobré mít s sebou ručník. Časem určitě každý přijde na to, co mu nejvíce vyhovuje.

 

2. Kdo může přijít na pole dance a pro koho není vhodný?

Ženy, muži i děti tito všichni můžou přijít, zapotřebí je dobrý zdravotní stav (žádné momentální úrazy nebo onemocnění). Stydlivost – možná tak první hodinu, ale věřte, že pole dance může dělat opravdu každý! Nezáleží na postavě. Právě naopak tento sport Vám pomůže shodit kila dolů, navíc jdou rychle vidět pokroky.

 

3. Jak se na lekci přihlásit?

Pouze přes rezervační systém. Stačí na našich stránkách kliknout na REZERVACE, zaregistrovat se, poté si vybrat balíček lekcí a můžete si do rozvrhu klikat a vytvářet si rezervace. (Pokud nejste členem a chcete se jim stát, můžete si vzít balíček pro členy a členství vyřešíme na první lekci). POZOR! Důležité je hlídat si odhlašování z lekcí, nejpozději 24 hodin před lekcí, jinak lekce nenávratně propadá. Omluveny budou pouze vážné důvody! Stejně tak platí, pokud je 24 hodin před lekcí prázdno, nebo málo přihlášených (0 -1), lekce se ruší. Důležitá informace – vybírejte balíček lekcí tak, abyste jej stihli vychodit v zakoupeném semestru! Nepřevádí se do dalšího! Prosíme Vás, abyste se opravdu odhlašovali z lekcí, pokud víte, že na lekci nepřijdete, máme pouze 5 tyčí a další možná čekají na to, až se jim uvolní místo. Děkujeme

 

4. Jak mám platit?

Je možno platit přes účet nebo hotově ve studiu, nejpozději však na první lekci. Vždy Vám přijdou informace a platbě na e-mail, po koupení permanentky. Číslo účtu pro platbu, vedené u Fio banky: 2801288381/2010 Jako variabilní symbol uveďte telefonní číslo zadané při registraci, do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno a příjmení, částka je vždy podle balíčku uvedeného na našich stránkách v ceníku. V našem studiu máme ceny jak pro nečleny, tak pro členy TJ Sokola Valašské Meziříčí, přičemž členové mají lekce levnější. Pokud nejste členem a chcete se jim stát, stačí vyplnit přihlášku a zaplatit členský poplatek. Členský poplatek je vždy na celý kalendářní rok. Odhlašování z lekcí – odhlásit z lekce se dá nejpozději 24 hodin před lekcí, později lekce nenávratně propadá. Na lekci může přijít pouze přihlášen.

 

5. Chci se stát členem Sokola a mít levnější lekce.

Pokud nejste členem a chcete se jim stát, stačí vyplnit přihlášku a zaplatit členský poplatek. Členský poplatek je vždy na celý kalendářní rok. Pro děti je členství povinné. Cena členství činí 500 Kč pro dospělé a 200 Kč pro děti na kalendářní rok. Členské příspěvky se platí zvlášť v hotovosti přímo ve studiu. Ve studiu se také zřizuje členství v Sokole.

 

6. Převedete mi lekce do dalšího semestru?

Je dobré kupovat lekce s rozvahou, protože lekce se vždy musí vyčerpat v zakoupeném semestru, není možné lekce převádět do následujícího semestru. Aby lekce proběhla, je třeba, aby se přihlásili nejméně 2 účastníci. V opačném případě, tedy v případě, kdy bude lekce zrušena, Vám vždy přijde sms nejpozději hodinu před začátkem lekce. Lekce Vám poté budou vráceny.

 

Pokud máte nějaký další dotaz, rádi Vám ho zodpovíme na e-mailu popř. na telefonu 737 922 323.